FRIS

Co to jest ten kwestionariusz FRIS?

Odkąd zrobiłam sobie test „FRIS Style myślenia”, a potem zostałam certyfikowanym trenerem FRIS dużo zmieniło się w moim życiu oraz postrzeganiu świata i ludzi. Pokochałam to narzędzie, bo otwiera oczy i daje ogromne możliwości do rozwoju osobistego i zawodowego. Ważne jest dla mnie, że FRIS nie ląduje na półce jak większość innych testów – o nim nie zapominasz po jakimś czasie i nie masz poczucia bezsensownie wydanych pieniędzy. Profil FRIS działa i towarzyszy codziennie w życiu, relacjach, pracy.

Wiedząc jaki mam profil FRIS, jestem świadoma, na co mogę sobie pozwolić, a na co nie. Przestałam się wkurzać na ludzi – bo bardziej rozumiem ich postępowanie i to, że mają inaczej niż ja. Wiem, komu powierzyć konkretne zadania, by się w nich spełnił i był efektywny. Wiem, w jakiej roli w zespole najlepiej się sprawdzę. Co więcej wiem, jakie są szanse i ryzyka nawiązywania relacji i współpracy z kimś o odmiennym stylu działania. Wiem, kiedy mogę wejść w przysłowiowe krzaki, a kiedy będę podążać właściwą drogą. Wiem, co może przeszkadzać ludziom w moim stylu działania, więc świadomie rozważam swoje postępowanie i podejmuję decyzje. A to, co dla mnie jest najważniejsze – FRIS pozwala mi zachować spokój w wielu sytuacjach, zaakceptować i lepiej zrozumieć siebie i innych ludzi.

Profil FRIS pomaga przede wszystkim świadomie zarządzać karierą zawodową – czyli odkryć to, co kochamy i do czego jesteśmy stworzeni. Prosto, przejrzyście i zrozumiale wyjaśnia, jak podejmujemy decyzje i rozwiązujemy problemy. Pokazuje, jak można w praktyce wykorzystać swoje naturalne predyspozycje: w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Jesteś ciekawy FRISa? Odezwij się, a opowiem Ci więcej o tym narzędziu 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top