coach kariery

W czym mogę Ci pomóc jako coach kariery?


ZMIANA PRACY

Pomogę Ci znaleźć wymarzoną pracę – bezpiecznie zakończyć stary rozdział zawodowy i zacząć nowy. Będę Ci towarzyszyć w drodze ku zmianie, podejmowaniu decyzji, przezwyciężaniu trudnych momentów, poznawaniu swoich mocnych stron i poszukiwaniu swojego zawodowego flow.


PRZYGOTOWANIE DO REKRUTACJI

Pomogę Ci stworzyć skuteczne CV szyte na miarę, które pokaże Cię od najlepszej strony i zwróci uwagę każdego rekrutera. Przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej i autoprezentacji. Nauczę świadomie czytać oferty pracy i wybierać te właściwe i dopasowane do Ciebie.


ROZWÓJ ZAWODOWY

Jako coach kariery pomogę Ci rozwinąć skrzydła na obecnym stanowisku pracy, poszerzyć kompetencje, dopasować zadania do Twoich predyspozycji. Przygotuję Cię do wyzwań zawodowych – awansu, nowej roli, ważnego wydarzenia. Pomogę w zarządzaniu i zbudowaniu zgranego zespołu. Ponadto wesprę Cię w budowaniu relacji, komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów, wyjściu z kryzysu i odzyskaniu równowagi (work-life balance).


WŁASNY BIZNES

Pomogę Ci zbudować biznes spójny z Twoją pasją i marką osobistą. Dodam odwagi przy odchodzeniu z etatu, abyś mógł zacząć działać samodzielnie w oparciu o Twoją specjalizację i doświadczenie. Podpowiem, jak ogłosić światu czym się zajmujesz, wyjść na rynek i dotrzeć do pierwszych klientów.


TESTY PREDYSPOZYCJI

Za pomocą profesjonalnych narzędzi psychometrycznych zdiagnozuję Twoje kompetencje, predyspozycje, preferencje, styl zarządzania, rolę w zespole. Wyjaśnię Ci, jak podejmujesz decyzje i rozwiązujesz problem, określę Twój sposób myślenia oraz działania, wskażę mocne strony osobowości. W efekcie, na bazie wyników testu, pokażę Ci, jak możesz w praktyce wykorzystać swój potencjał i naturalne predyspozycje: w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym


KARIERA EDUKACYJNO-ZAWODOWA

Jeśli jesteś młodym człowiekiem – nastolatkiem lub studentem i praca jeszcze przed Tobą pomogę Ci wybrać kierunek dalszej edukacji zgodny z Twoimi talentami i zainteresowaniami. Ponadto będę z Tobą przy wytypowaniu przedmiotów na maturę, wyborze kierunku studiów, przygotowaniu się do pierwszej pracy. Co więcej, nauczę Cię świadomie kształtować swoje życie zawodowe i od najwcześniejszych lat podążać za marzeniami, talentami i pasjami.

Pracuję z młodzieżą i rodzicami od 2009 roku jako psycholog, terapeuta i coach kariery. Jestem certyfikowanym realizatorem i trenerem programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” oraz współautorką książki „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top